02/09/2015

Η κλήρωση του πρωταθλήματος

 

 

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση  του πρωταθλήματος του 1ου Βορείου  Ομίλου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Καλαθοσφαίρισης. Η πρωτόγνωρη εμπειρία για την ομάδα μας ξεκινά στις 11 Οκτωβρίου και ο μαραθώνιος του πρωταθλήματος περιλαμβάνει 26 αγωνιστικές που θα δώσουν τη δυνατότητα στην ομάδα μας να ξεδιπλώσει τις αγωνιστικές της δυνατότητες. Καλή αρχή λοιπόν στην ομάδα μας και νίκες στη νέα πρόκληση.

 

 

1η Αγωνιστική – 11/10/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
 
2η Αγωνιστική – 18/10/15
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
 
3η Αγωνιστική – 25/10/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
 
4η Αγωνιστική – 01/11/15
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
 
5η Αγωνιστική – 08/11/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
 
6η Αγωνιστική – 15/11/15
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
7η Αγωνιστική – 22/11/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
 
8η Αγωνιστική – 29/11/15
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
 
9η Αγωνιστική – 06/12/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 
10η Αγωνιστική – 13/12/15
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
 
11η Αγωνιστική – 20/12/15
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
 
12η Αγωνιστική – 10/01/16
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 
13η Αγωνιστική – 17/01/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
 
14η Αγωνιστική – 24/01/16 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
 
15η Αγωνιστική – 31/01/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
16η Αγωνιστική – 07/02/16
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
17η Αγωνιστική – 14/02/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
18η Αγωνιστική – 21/02/16
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
 
19η Αγωνιστική – 28/02/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
 
20η Αγωνιστική – 06/03/16
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
21η Αγωνιστική – 20/03/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
 
22η Αγωνιστική – 27/03/16
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
 
23η Αγωνιστική – 03/04/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 
24η Αγωνιστική – 10/04/16
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
 
25η Αγωνιστική – 17/04/16
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
 
26η Αγωνιστική – 24/04/16
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. ΠΟΛΥΚ
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
  Συνοδευτικά αρχεία
Δεν έχουν προστεθεί συνοδευτικά αρχεία.
 

Ενημερωτικό δελτίο

Δώστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση (email) για να εγγραφείτε και να λαμβάνετε το ενημερωτικό μας δελτίο.